Prosta Strona WWW

Prosta Strona WWW

Koszty budowy stron internetowych mogą być bardzo wysokie. W celu ograniczenia kosztów warto skorzystać z szablonów WordPress, które są uniwersalne i niedrogie. Są one łatwe w użytkowaniu i pozwalają tworzyć witryny o wysokim poziomie profesjonalizmu.

Jednym z niewielu który mogę zarekomendować to CREATIVO od Rocky Themes. Przetestowany przeze mnie jak i wielu moich klientów.

CREATIVO to idealny wybór dla osób, które szukają estetycznych, nowoczesnych szablonów stron internetowych. Szablon oferuje wiele unikalnych motywów, dzięki czemu można stworzyć idealnie dopasowaną witrynę lub blog. Jest tym samym elastyczny i łatwy w konfiguracji. Bez względu na to, czy chcesz stworzyć stronę firmową, bloga czy sklep internetowy – CREATIVO jest doskonałym wyborem.

Szablon CREATIVO zawiera wiele predefiniowanych nakładek, które są idealne do tworzenia stron firmowych, blogów, sklepów internetowych i wielu innych. Dzięki szerokiej gamie funkcji i możliwości edycji, możesz mieć pewność, że Twoja strona będzie prezentować się estetycznie i profesjonalnie.

Licencja pozwala na tworzenie wielu stron www na różnych domenach, opartych o dowolne motywy. Lub tworzenie ich zupełnie od podstaw. Dzięki temu możesz skonfigurować wiele różnego tupu serwisów poznając jeden multi zadaniowy szablon.

Decydując się na ten motyw z powyższych linków, w przypadku ew. współpracy możesz liczyć na pomoc we wdrożeniu.